GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 6285548
nr 628 5548
Porslin
Diverse, Kina 1700/1800-tal
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 8 mars 2010
kl 17:23:15
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr